Zakazková výroba kravat motýlků a doplňků

Obecné informace

Zabýváme se výrobou kravat na zakázku, reklamních kravat, motýlků, šátků a šál. Vytvoříme pro Vás vlastní design kravaty nebo šátku a projednáme možnosti umístění loga. U kravat zakomponujeme logo přímo do samotného vzoru kravaty nebo je vyšijeme na poutko kravaty.
Vždy se snažíme naplnit maximálně představy zákazníka a rádi s Vámi vše projednáme osobně.
Před samotnou realizací zakázky zasíláme vzorek kravaty k finálnímu odsouhlasení.

Standardní dodací lhůty

Výroba kravat a šátků trvá standardně 6 - 8 týdnů ode dne odsouhlasení zakázky.

Expresní dodací lhůty

V případě, že potřebujete rychlou realizaci Vaší zakázky, můžete se na nás plně spolehnout. Objednané zboží Vám doručíme do jednoho měsíce od spuštění zakázky.

Dárkové balení

Kravaty jsou baleny do ochranné fólie a vkládáme je do dárkových krabiček. Cena krabiček se liší podle provedení a objednaného množství. V případě krabičky na šátek Vám připravíme individuální design a cenovou kalkulaci.


Minimální množství

Svým zákazníkům poskytujeme maximální péči a snažíme se maximálně vyjít vstříc i co se týká minimálního počtu objednávky kravat motýlků nebo šátků.

Dodací lhůty

V případě, že potřebujete rychlou realizaci Vaší zakázky, můžete se na nás plně spolehnout.

Cena pro Vás

Se svými zákazníky si chceme vybudovat dlouhodobou spolupráci a z tohoto důvodu se snažíme nabídnout maximum ve všech směrech. K tomu patří také naše cenová politika.

vytisknout | mapa webu | webdesign varanasi Co., s.r.o. Copyright © 2010 varanasi Co., s.r.o. | reklamni-kravaty@varanasi.cz