Polyesterové šátky

Hedvábné šátky

Pro polyesterové šátky používáme podobné syntetický satén a twill, které jsou pevnější a vyznačují se vyšší odolností při používání. Polyesterové šátky jsou zajisté vhodné pro každodenní používání, například jako součást firemní uniformy.

 

Minimální množství

Svým zákazníkům poskytujeme maximální péči a snažíme se maximálně vyjít vstříc i co se týká minimálního počtu objednávky kravat motýlků nebo šátků. Vaše kravaty na zakázku a motýlky tak můžete realizovat již od 50 ks. Hedvábné šátky s individuálním potiskem pro Vás můžeme pžipravit již od 100 ks.

Dodací lhůty

V případě, že potřebujete rychlou realizaci Vaší zakázky, můžete se na nás plně spolehnout. Objednané zboží Vám doručíme do jednoho měsíce od spuštění zakázky.

Cena pro Vás

Se svými zákazníky si chceme vybudovat dlouhodobou spolupráci a z tohoto důvodu se snažíme nabídnout maximum ve všech směrech. K tomu patří také naše cenová politika. V případě, že dostanete nižší cenovou nabídku, dejte nám vědět!vytisknout | mapa webu | webdesign varanasi Co., s.r.o. Copyright © 2010 varanasi Co., s.r.o. | reklamni-kravaty@varanasi.cz