O nás

Základní informace o společnosti

Hedvabné a polyesterové kravaty

Datum založení: 8. 4. 1997
Předmět podnikání:
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu, služeb, výroby
- reklamní činnost
Sídlo společnosti:
Růžičkova 511, Holešov 76901

Historie a současnost společnosti

1997 - 2002:
Na počátku se naše společnost zabývala převážně prodejem reklamních diářů a ostatních reklamních předmětů.
2002 - 2006:
V tomto období jsme pokračovali v prodeji reklamních předmětů a hlavní činností společnosti se stala tvorba prezentací na internetu, grafické návrhy logotypů a ostatní grafické práce. Od roku 2004 se společnost zaměřila na zahraniční obchod v oblasti exportu a importu.
V tomto období také proběhla první jednání s výrobními společnostmi ohledně prodeje kravat.
2007:
Na podzim roku 2007 jsme spustili prodej hedvábných a polyesterových kravat a motýlků na serveru www.e-tie.cz.
V počáteční fázi jsme v našem katalogu nabízeli 80 různých designů hedvábných a polyesterových kravat a 20 vzorů hedvábných a polyesterových motýlků. V nabídce polyesterových motýlků jsme nezapomněli ani na děti a již od počátku si u nás můžete nakoupit i pro své nejmenší.
2008:
V roce 2008 jsme zahájili výrobu zakázkových kravat, šátků a šál. V létě tohoto roku jsme uvedli na trh další kolekci hedvábných a polyesterových kravat, poprvé spolu s kravatami z mikrovlákna.
2009:
V polovině roku jsme zahájili spolupráci se společností AMWAY, pro kterou vyrábíme vlastní kolekce kravat a současně jsme začali prodávat kravaty i do zahraničí.
2010:
V tomto roce jsme jako první v České republice uvedli na trh luxusní celohedvábné kravaty.
Nyní je v naší nabídce více než 300 různých hedvábných a polyesterových kravat a kravat z mikrovlákna, přičemž více než polovinu vzorů máme okamžitě k dispozici na serveruwww.e-tie.cz.


Minimální množství

Svým zákazníkům poskytujeme maximální péči a snažíme se maximálně vyjít vstříc i co se týká minimálního počtu objednávky kravat motýlků nebo šátků.

Dodací lhůty

V případě, že potřebujete rychlou realizaci Vaší zakázky, můžete se na nás plně spolehnout. Objednané zboží Vám doručíme do jednoho měsíce od spuštění zakázky.

Cena pro Vás

Se svými zákazníky si chceme vybudovat dlouhodobou spolupráci a z tohoto důvodu se snažíme nabídnout maximum ve všech směrech. K tomu patří také naše cenová politika.vytisknout | mapa webu | webdesign varanasi Co., s.r.o. Copyright © 2010 varanasi Co., s.r.o. | reklamni-kravaty@varanasi.cz